Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
08.12.2021
Velikosti - Trička
Níže v tabulce najdete velikosti momentálně dostupných triček s krátký ma dlouhým rukávem.  KRÁTKÝ RUKÁV U VÝSTŘIH    S M L XL XXL DÉ... číst celé
04.11.2020
Fotogalerie
Mrkněte na další fotky ;)        číst celé
11.04.2020
Originální autorská móda MARA
Novinky a další informace se dozvíte na Facebooku. Pokud je to možné, cestujeme po České republice a s výrobky MARA se účastníme veletrhů a různých de... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Odběr novinek
O mně

Jsem výtvarnice Markéta Petráčková a zabývám se textilní výtvarnou tvorbou pod značkou MARA a to zejména ručním tiskem (sítotiskem). Dříve jste se mohli setkat s mými výrobky pod jménem Ateliér Čárymáry.    

K sítotisku mě přivedla náhoda, také vlastní fantazie a touha pracovat ve výtvarném oboru. Díky této technice jsem se mohla více věnovat kresbě a také rozšířit své grafické dovednosti.

Pro značku MARA je typická určitá hravost a pestrost a zejména textil s originálními sítotiskovými motivy, které kreslím a později graficky zpracovávám pro přípravu sít. Na ruční tisk používám ekologicky nezávadné barvy. Mezi mé další techniky patří také batika a malba na textil.

Z dílny MARY jsou velmi oblíbené šaty a áčkové a balonové sukně moderního i romantického stylu pro dospělé i děti. MARA pracuje s rozmanitými materiály jak pestrých, tak decentních barev, najdete zde  kousky pro volný čas, ale obléknete se i do divadla nebo do práce. Veškeré výrobky jsou autorsky  chráněny.

Zejména výroba oděvů s ručním tiskem a batikou je časově i technicky náročná, proto vždy v našem malém týmu tvoříme v malých seriích a v současnosti není bohužel možná výroba na zakázku. 

MARA má svůj autorský obchod na Karlštejně, výrobky dodávám také do pražského obchodu Hezky Česky a plzeňského Kanafásku. S MAROU se můžete setkat na řemeslných a designových akcích po České republice. 

Zde si můžete prohlédnout prezentaci mé značky MARA.

  Budu ráda pokud budete sledovat MARU na Facebooku

 

 Přehled výrobků

Design

Zboží vyrábím většinou kusově nebo v malých sériích. Proto u produktů s ručním tiskem může nastat mírný posun vzoru nebo designu oproti fotografii produktu v eshopu.

Praní

Praní doporučuji na 40°C. Zejména s ručním potiskem či malbou je nutno zacházet ohleduplně. Žehlení výrobkům nijak nevadí.

Novinky

Sledujte MARU na Facebooku, kde najdete informace o nových výrobcích a také akcích, na kterých se můžeme potkat. MARA se účastní vybraných řemeslných a designových trhů po celém Česku. 

Kontakty
MARA | originální móda
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz