Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
08.12.2021
Velikosti - Trička
Níže v tabulce najdete velikosti momentálně dostupných triček s krátký ma dlouhým rukávem.  KRÁTKÝ RUKÁV U VÝSTŘIH    S M L XL XXL DÉ... číst celé
04.11.2020
Fotogalerie
Mrkněte na další fotky ;)        číst celé
11.04.2020
Originální autorská móda MARA
Novinky a další informace se dozvíte na Facebooku. Pokud je to možné, cestujeme po České republice a s výrobky MARA se účastníme veletrhů a různých de... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Odběr novinek
O mně

Jsem výtvarnice Markéta Petráčková a zabývám se textilní výtvarnou tvorbou pod značkou MARA a to zejména ručním tiskem (sítotiskem). Dříve jste se mohli setkat s mými výrobky pod jménem Ateliér Čárymáry.    

K sítotisku mě přivedla náhoda, také vlastní fantazie a touha pracovat ve výtvarném oboru. Díky této technice jsem se mohla více věnovat kresbě a také rozšířit své grafické dovednosti.

Pro značku MARA je typická určitá hravost a pestrost a zejména textil s originálními sítotiskovými motivy, které kreslím a později graficky zpracovávám pro přípravu sít. Na ruční tisk používám ekologicky nezávadné barvy. Mezi mé další techniky patří také batika a malba na textil.

Z dílny MARY jsou velmi oblíbené šaty a áčkové a balonové sukně moderního i romantického stylu pro dospělé i děti. MARA pracuje s rozmanitými materiály jak pestrých, tak decentních barev, najdete zde  kousky pro volný čas, ale obléknete se i do divadla nebo do práce. Veškeré výrobky jsou autorsky  chráněny.

Zejména výroba oděvů s ručním tiskem a batikou je časově i technicky náročná, proto vždy v našem malém týmu tvoříme v malých seriích a v současnosti není bohužel možná výroba na zakázku. 

MARA má svůj autorský obchod na Karlštejně, výrobky dodávám také do pražského obchodu Hezky Česky a plzeňského Kanafásku. S MAROU se můžete setkat na řemeslných a designových akcích po České republice. 

Zde si můžete prohlédnout prezentaci mé značky MARA.

  Budu ráda pokud budete sledovat MARU na Facebooku nebo Instagramu

 Přehled výrobků

Design

Zboží vyrábím většinou kusově nebo v malých sériích. Proto u produktů s ručním tiskem může nastat mírný posun vzoru nebo designu oproti fotografii produktu v eshopu.

Praní

Praní doporučuji na 40°C. Zejména s ručním potiskem či malbou je nutno zacházet ohleduplně. Žehlení výrobkům nijak nevadí.

Novinky

Sledujte MARU na Facebooku, kde najdete informace o nových výrobcích a také akcích, na kterých se můžeme potkat. MARA se účastní vybraných řemeslných a designových trhů po celém Česku. 

Kontakty
MARA | originální móda
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz